Guwertec

HakkımızdaBiz Kimiz?NELER YAPIYORUZVizyonumuz nedir?

Timur Yates
Timur YatesFounder & Chairman of the Board

Hoşgeldiniz

Tüm Avrupa ve Orta Doğu'da karmaşık projeler geliştirme geçmişine sahip olan Guwertec’in başarısı, en iyi çözümü sunmak için operasyonel mükemmelliğe ve müşteri katılımına sarsılmaz bir odaklanma gerektiren uzun süreli ilişkiler üzerine inşa edilmiştir.
.
.

Yönetim Yaklaşımımız Benzersizdir, 2 Sütuna Güveniyoruz

İnşaat Öncesi ve Tahminler

İnşaat Öncesi ve Tahminler

Guwertec, her tür çaba için ilk aşamaların başarı için belirleyici faktörler olduğunu bilir. Müşterilerimizle her bir anlaşmanın titizlikle taranmasını sağlıyoruz.
Detaylandırma ve 3D Modelleme

Detaylandırma ve 3D Modelleme

Guwertec'e planlar sağlandıktan sonra, en doğru atölye ve montaj çizimlerini üretmek için her ayrıntıyı gözden geçirmeye hazır detaycılar tarafından kapsamlı bir inceleme gerçekleştirilir.

Kısaca

Temel Hedeflerimiz ve Değerlerimiz

Guwertec Group’un amacı, endüstriyel projeler yürüterek bilgi merkezli teknolojinin yanı sıra deneyimli ve yetkin çalışanlara güvenerek müşteriler, personel ve hissedarlar için değerlerin tutarlı bir şekilde desteklenmesini sağlamaktır. Yerel ve uluslararası ölçeklerde son teknoloji yönetim modellerini uygulayarak, organizasyonel süreçlerin sürekli iyileştirilmesi, teknik bilgi birikiminin teşvik edilmesi, yaratıcı ve verimli insan kaynağının işe alınması ve eğitilmesi ve uluslararası standartlara uyarak, en yüksek kalite ve çalışma seviyelerine ulaşmaya çalışırız. paydaşlarımızın çıkarları doğrultusunda.
Image

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi

Artan elektrik ihtiyacı ve değerli Petrol ve Gaz kaynakları ekonomik ve sosyal kalkınma için eşsiz bir zemin sağlamıştır. Guwertec, Enerji Santrali, Petrol, Gaz ve Petrokimya endüstrileri alanlarında danışmanlık şirketi olarak, 2009 yılında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın özel koordinatörlerinden biri olarak kuruldu. O yıllarda ekibimiz çeşitli alanlarda büyük projeleri yönetebildi ve gerçekleştirdi.

Enerji Santrali, Petrol ve Gaz sahalarının inşasında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlayan ve ayrıca ekipmanların onarımı, sertifika kazanımı vb. İçin planlar yapan bir Danışma Grubuyuz. İsteyen endüstrilerin mühendislik departmanları için hizmetlerimizde eğitim ve eğitim planları da bulunmaktadır. daha teknik ve ekonomik verime ulaşmak.
Diğer rakiplerimizle aramızdaki fark, tanınmış uluslararası üreticiler ve mühendislik şirketleriyle olan işbirliğimizdir, bu nedenle büyük ölçekli ulusal ve uluslararası projeleri destekleme potansiyeli kazandık.

Bizim için en yetenekli ve iyi eğitimli teknik personel, Petrol, Gaz, Petrokimya, Petrol Rafinerileri, Enerji Santralleri ve genel olarak diğer tüm ilgili sektör projelerinin yürütülmesi için CAD teknikleri dahil olmak üzere en son araçları kullanmak üzere organize edilmiştir.
Bu projelerde Guwertec, fizibilite çalışmaları, proje yönetimi, mühendislik, tedarik hizmetleri, satın alma ve ekipman temini ve teslimi, saha denetimi, sözleşme yönetimi, inşaat, devreye alma ve devreye alma faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 40'tan fazla personeli bulunan ekip ve mevcut çalışma kapasitesi Yılda 96.000 adam-saat, GC / MC ortağı olarak büyük ölçekli projelerin tüm sorumluluğunu üstlenebilir. Saygın uluslararası şirketlerle ortak girişimler kurmamıza ve / veya konsorsiyum türü anlaşmalara katılmamıza olanak sağlıyoruz.

Our Time Line

Jun 2009

Kurmak

Guwertec, 2009 yılında Elektrik Santrali endüstrilerini kurdu ve danışmanlığa başladı. Yönetici operasyonları ve yerel pazardan yardımcı malzeme tedariki, bu mayalarda bizim işimizdi.

Jun 2009

Feb 2011

Kayıt ol

3 Şubat 2011'de Guwertec, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı işbirliği ile resmi olarak tescil edildi.

Mar 2015

Petrol ve Gaz Endüstrileri

Arap ülkelerinin petrol ve gaz endüstrilerindeki gelişimi, petrol ve gaz endüstrilerindeki bilgi ve hizmetlerimizi geliştirmemiz için bize fikir verdi.

Mar 2015

Nov 2018

İkinci Ofis

Basra Körfezi çevresindeki ülkelerdeki iş yükümüz yerel bir ofis kurma ihtiyacını doğurdu, İkinci ofisimiz 2018 kışında Krallığın karşılanmasıyla Umman, Maskat'ta resmen kuruldu.

Vizyon ve Perspektif

Yüksek eğitimli ve profesyonel bir aileyiz ve birbirimize saygı duyarak ve bütüne fayda sağlayan hedefler peşinde koşarak derin bir güven ve dürüstlük duygusuna ulaşırken, grubumuzu yaratıcılık ve dürüstlüğün mükemmelliği için canlı bir yer haline getirmek için hiçbir çabadan kaçınmayacağız. bireylerden daha. Müşterilerimizi hizmetlerimizden sürekli olarak memnun etmek için güçlü bir bağlılık hissediyoruz. Toplumsal sorumluluklarımızı anlamalı ve yerine getirmeliyiz. Yeşil Topraklarımızı, temiz sularımızı, masmavi gökyüzümüzü besliyor ve sürekli kalitenin zirvelerine ulaşmaya çalışıyoruz.
Enerji Santralleri, petrol, gaz ve petrokimya endüstrilerinin en etkin, bilgili ve profesyonel yüklenicisi olmak vizyonumuzdur.